Kim jesteśmy?

Podstawą rzetelnego audytu nieruchomości jest doświadczony i profesjonalny zespół. Kompleksowy audyt może być sporządzony tylko w oparciu o specjalistów z zakresu inżynierii budownictwa, geodezji, architektury i planistyki, prawa, finansów, podatków, zarządzania nieruchomościami oraz rzeczoznawstwa majątkowego. Kluczem jest zawsze doświadczony lider projektu, który ma wiedzę dotyczącą wszelkich sfer związanych z audytem oraz umie odpowiednio pokierować zespołem.

Nasi liderzy
Tomasz Tomczuk – specjalista w zarządzaniu projektami oraz inżynier budownictwa z uprawnieniami w zakresie projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnej bez ograniczeń, absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Rafał Dybka – adwokat, specjalista prawa nieruchomości oraz prawa inwestycji budowlanych, partner zarządzający Kancelarii Prawnej Nieruchomości & Proces Budowlany, absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz członek Instytutu Prawa Budowlanego w Warszawie.
Redaktor merytoryczny portali PrawoNieruchomosci.edu.pl oraz Prawo-Budowlane.edu.pl